საქართველოს ეროვნული არქივი

home

ადგილობრივი არქივები

სსიპ საქართველოს  ეროვნული არქივის ტერიტორიული ორგანოები    

    

     თბილისის ცენტრალური არქივი - დირექტორი მაკა კვარაცხელია, ტელ.: 2 39-01-80, 2 39-78-85, მობ.: 577 340501, მისამართი: თბილისი, ზაქარიაძის ქ.#4

 

რეგიონული არქივები

  1. ახალქალაქის რეგიონული არქივი - დირექტორი ნათელა კარახანიანი, ტელ.: 362 22-37-64, მობ.: 577 340507, მისამართი: ახალქალაქი,  მალხასიანის ქ.#2
  2. ახალციხის რეგიონული არქივი - დირექტორი ცისანა ნარიმანიძე, ტელ.: 365 22-03-58, მობ.: 577 340508, მისამართი: ახალციხე, მანველიშვილის ქ.#5
  3. გურიის რეგიონული არქივი - დირექტორი ლამზირა ინწკირველი, ტელ.: 496 27-53-97, მობ.: 577 340535,  მისამართი: ოზურგეთი, ილია ჭავჭავაძის ქ.#15
  4. დეპოზიტური შენახვის რეგიონული არქივი - დირექტორი თამარ ლეთოდიანი, მობ.: 595 070366, მისამართი:  თბილისი, ისანი-სამგორის რ/ნ დიდი ლილო
  5. დუშეთის რეგიონული არქივი - დირექტორი ნინო სონიშვილი, მობ.: 577 340518, მისამართი: დუშეთი, დავით აღმაშენებლის ქ.#86  
  6. ზესტაფონის რეგიონული არქივი -  დირექტორი ინგა ჭიღლაშვილი, ტელ.: 492 25-36-02, მობ.: 577 340520, მისამართი: ზესტაფონი, თამარ მეფის ქ.#31 
  7. კახეთის რეგიონული არქივი - დირექტორი გელა გრემელაშვილი, ტელ.: 350 27-20-39, მობ.: 577 340523, მისამართი: თელავი, რუსთაველის გამზირი #83  
  8. ქვემო ქართლის რეგიონული არქივი  - დირექტორი მაყვალა გურგენიძე, მობ.: 577 348511, მისამართი:  ქ. რუსთავი, მეგობრობის გამზირი, #20
  9. სამეგრელოს რეგიონული არქივი -  დირექტორი მილენა თორია, ტელ.: 415 22-05-91, მობ.: 593 353595, მისამართი: ზუგდიდი, იონა მეუნარგიას ქ.#11ა/ზვიად გამსახურდია ქ.#14ა
  10. ხაშურის რეგიონული არქივი - დირექტორი  მაია ციყელაშვილი, ტელ.: 368 24-20-37, მობ.: 577 340557, მისამართი:  ხაშური, იმერეთის ქ.#6

 

ადგილობრივი არქივები

  1. გორის ადგილობრივი არქივი -  დირექტორი იზოლდა ბუჟღულაშვილი, ტელ.: 370 27-23-29, მობ.: 577 340514, მისამართი: გორი,  თამარ მეფის ქ.#47
  2. კასპის ადგილობრივი არქივი - დირექტორი მარინა გოგებაშვილი, ტელ.: 371 22-20-22, მობ.: 577 340526, მისამართი: კასპი,  ც.დადიანის ქ.#44
  3. მესტიის ადგილობრივი არქივი - დირექტორი მანანა ფალიანი, მობ.: 577 340532, მისამართი: მესტია,  თამარ მეფის ქ.#54
  4. საჩხერის ადგილობრივი არქივი -  დირექტორი თადული ბარამიძე, ტელ.: 435 22-21-66, მობ.: 577 340540, მისამართი: საჩხერე, დურმიშიძის ქ.#51
  5. ტყიბულის ადგილობრივი არქივი -  დირექტორი  შორენა ქოქოსაძე, მობ.: 577 340543, მისამართი:  ტყიბული, გამსახურდიას ქ.#30
  6. ფოთის ადგილობრივი არქივი - დირექტორი ქეთევან ეფრემიძე, ტელ.: 493 22-10-40, მობ.: 577 340544, მისამართი:  ფოთი, ლესელიძის ქ.#1
  7. ჭიათურის ადგილობრივი არქივი - დირექტორი ნათელა ლაცაბიძე, ტელ.: 479 25-23-72, მობ.: 577 340555, მისამართი: ჭიათურა, თხელიძის ქ.#39
  8. ჯავა-ცხინვალის ადგილობრივი არქივი - დირექტორი ელდარ მაისურაძე,  სამუშაო ადგილი გორის ადგილობრივი და რუსთავის რეგიონული  არქივები

     

    ადგილობრივი წარმომადგენლობები

    1. აბაშის ადგილობრივი წარმომადგენელი -  ლელა ხორავა, მობ.: 577 227418,  მისამართი: აბაშა,  ჩიქოვანის ქ.#13
    2. ადიგენის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ლია ჩილინგარაშვილი, მობ.: 595 030768, მისამართი: ადიგენი, თორნიკე ერისთავის ქ.#22
    3. ამბროლაურის ადგილობრივი წარმომადგენელი - მანანა  ბაკურაძე, მობ.: 595 017734, მისამართი: ამბროლაური, კოსტავას ქ.#20
    4. ასპინძის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ნინო წიკლაური, მობ.: 591 079695, მისამართი: ასპინძა, ვარძიის ქ.#117
    5. ახმეტის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ლალი აბესალაშვილი, მობ.: 595 092874, მისამართი: ახმეტა, ჩოლოყაშვილის ქ.#50
    6. ბაღდათის ადგილობრივი წარმომადგენელი - მაია კბილაშვილი, მობ.: 577 340510, მისამართი: ბაღდათი,  წერეთლის  ქ.#9
    7. ბოლნისის  ადგილობრივი წარმომადგენელი - მაია ჭელიძე, მობ.: 577 227402, მისამართი:  სულხან-საბას ქ.#106
    8. ბორჯომის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ლამარა ქოზაშვილი, მობ.: 595 092875, მისამართი: ბორჯომი (იუსტიციის სახლის შენობა)
    9. გარდაბნის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ნათია გოგუაძე, მობ.: 591 888303, მისამართი: გარდაბანი, ლესელიძის ქ.#1
    10. გურჯაანის ადგილობრივი წარმომადგენელი - თამარ გეთიაშვილი, მობ.: 599 702937, მისამართი: გურჯაანი, ქ.  გურჯაანი თამარ მეფის ქ. №14 (იუსტიციის სახლის შენობა)
    11. დედოფლისწყაროს ადგილობრივი წარმომადგენელი - ინგა  თარაშვილი, მობ.: 595 030377, მისამართი: დედოფლისწყარო, კოსტავას ქ.#44
    12. დმანისის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ნინო არჩემაშვილი, მობ.: 595 092877, მისამართი: დმანისი, წმინდა ნინოს ქ.#42
    13. ვანის ადგილობრივი წარმომადგენელი - მარინე   მჟავანაძე, მობ.: 577 130342, მისამართი: ვანი, თავისუფლების ქ.#65
    14. თეთრიწყაროს ადგილობრივი წარმომადგენელი - ჯილდა ბედიანაშვილი, მობ.: 595 039998, მისამართი: თეთრიწყარო, ჭავჭავაძის ქ.#2
    15. თერჯოლის ადგილობრივი წარმომადგენელი - შორენა  კილაძე, მობ.: 595 039997, მისამართი:  თერჯოლა, რუსთაველის ქ.#109
    16. თიანეთის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ნინო არდაზიშვილი, მობ.:  595 017735, მისამართი: თიანეთი, სანიკიძის ქ. (იუსტიციის სახლი)
    17. ლაგოდეხის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ლამარა  მაჭარაშვილი, მობ.: 595 017736, მისამართი: ლაგოდეხი, ქიზიყის ქ.#25
    18. ლანჩხუთის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ნაზიბროლა ლომაძე, მობ.: 577 340537, მისამართი: ლანჩხუთი, კოსტავას ქ.#37
    19. ლენტეხის ადგილობრივი წარმომადგენელი - გრიზელდა ქურასბედიანი, მობ.: 577 340529, მისამართი: ლენტეხი, დ. აღმაშენებლის ქ.#11 (საზოგადოებრივი ცენტრის შენობა)
    20. მარნეულის ადგილობრივი წარმომადგენელი - მაგდანა ღამბაშიძე, მობ.: 595 092876,  მისამართი: მარნეული, ქ. მარნეული, რუსთაველის ქ.#1 (იუსტიციის სახლის შენობა)
    21. მარტვილის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ნესტან ბაჩილავა-ახვლედიანი, მობ.: 595 017733, მისამართი: მარტვილი, გახოკიძის ქ.#5
    22. მცხეთის ადგილობრივი წარმომადგენელი - თინათინ ფილაური, მობ.: 591 449895, მისამართი: მცხეთა, მუხრანის ქ.#17
    23. ნინოწმინდის ადგილობრივი წარმომადგენელი - გილვარდ დარბინიანი, მობ.: 577 340564, მისამართი: პუშკინის ქ.#43
    24. ონის ადგილობრივი წარმომადგენელი - მარი  მაისურაძე, მობ.: 595 030378, მისამართი: ონი, აღმაშენებლის მოედანი #1
    25. საგარეჯოს ადგილობრივი წარმომადგენელი - რევაზ გელენავა, მობ.: 591 449897, მისამართი: ჯაფარიძის ქ.#2
    26. სამტრედიის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ნატო მიქაძე, მობ.: 577 34 05 39, მისამართი: სამტრედია, რესპუბლიკის ქ.#6
    27. სიღნაღის ადგილობრივი წარმომადგენელი - მაგდა აფციაური, მობ.: 595 095602, მისამართი: აღმაშენებლის ქ.#19
    28. სენაკის ადგილობრივი წარმომადგენელი - დირექტორი მარინა გუგუნავა, ტელ.: 413 27-83-13, მობ.: 577 340541, მისამართი: სენაკი, რუსთაველის ქ.#198
    29. ქარელის ადგილობრივი წარმომადგენელი - მაია ხმალაძე, მობ.: 595 017738, მისამართი: ქარელი, თამარ მეფის ქ.#24
    30. ყაზბეგის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ნინო ვარძუკაშვილი, მობ.: 577 130358, მისამართი: სტეფანწმინდა, ალ. ყაზბეგის ქ.#47 (იუსტიციის სახლის შენობა)
    31. ყვარლის ადგილობრივი წარმომადგენელი - იოსებ ხარებაშვილი, ტელ.: 352 22-00-71, მობ.: 577 340547, მისამართი: ყვარელი, კუდიგორის ქ.#2 
    32. ჩოხატაურის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ქეთევან  ოსეფაიშვილი, მობ.: 595 017737, მისამართი: ჩოხატაური, დუმბაძის ქ.#2 
    33. ჩხოროწყუს ადგილობრივი წარმომადგენელი - მეგი ქოჩქიანი, მობ.: 595 030766, მისამართი: ჩხოროწყუ, აღმაშენებლის ქ.#14
    34. ცაგერის ადგილობრივი წარმომადგენელი - იზოლდა ლიპარტელიანი, მობ.: 577 340550, მისამართი: ცაგერი, რუსთაველის ქ.#69
    35. წალენჯიხის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ელისო  კვარაცხელია, მობ.: 595 030376, მისამართი: წალენჯიხა, ჭურღულიას ქ.#5
    36. წალკის ადგილობრივი წარმომადგენელი - მელანო კახაძე, მობ.: 577 130384, მისამართი: წალკა, არისტოტელეს ქ.#13
    37. წყალტუბოს ადგილობრივი წარმომადგენელი - ციური ბალანჩივაძე, მობ.: 591 449893, მისამართი: წყალტუბო, რუსთაველის ქ.#25
    38. ხარაგაულის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ევგენია მირუაშვილი, მობ.: 595 017739, მისამართი: ხარაგაული, 9 აპრილის ქ.#46
    39. ხობის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ბორენა მზარელუა, მობ.: 595 030769, მისამართი: ხობი, დადიანის ქ.#92
    40. ხონის ადგილობრივი წარმომადგენელი - ლელა ვაჭარაძე, ტელ.: 495 22-29-62, მობ.: 577 340559, მისამართი: ხონი, მოსე ხონელის ქ.#2

    ჩვენი სერვისები

    ყველა სერვისი
    თებერვალი 659